Клініко – діагностична лабораторія (КДЛ) представлена:

  • плановою КДЛ;
  • експрес-лабораторією відділення інтенсивної терапії.

Фельдшера-лаборанти експрес-лабораторії забезпечують цілодобове екстрене лабораторне обстеження хворих відділення інтенсивної терапії під час надання невідкладної медичної допомоги.

В лабораторії диспансеру запроваджено визначення ранніх маркерів інфаркту міокарду (тропоніни, КФК, МВ-фракція креатинфосфокінази). Для у хворих на цукровий діабет проводиться визначення гліколізованого гемоглобіну. Також в лабораторії визначаються Д-димери, при підозрі на тромбоз глибоких вен, тромбоемболію легеневої артерії та ДВЗ-синдром.  Дуже специфічним і важливим дослідженням для наших пацієнтів є визначення ліпідограми, яка відображає фазу протікання атеросклерозу.  Також у лабораторії проводиться визначення магнію, калій, хлор так як недостатнє надходження магнію в організм веде до дефіциту калію, що може спровокувати гіпертензію, далі серцеву аритмію, гостру серцеву недостатність і навіть раптову смерть.

Інформація, одержана під час лабораторних досліджень, дуже часто є єдиним або головним критерієм у постановці діагнозу інфаркту міокарда.

Робота в КДЛ спрямована на досягнення і забезпечення своєчасного якісного виконання лабораторних досліджень.

Якість досліджень в лабораторії диспансеру в значній мірі досягається завдяки використанню сучасного устаткування, реактивів і витратних матеріалів європейського виробництва. Завдяки багаторівневому контролю якості досліджень помилки в результатах зводяться до мінімуму