Доводимо до Вашого відома, що на сучасному етапі господарювання Луганський обласний кардіологічний диспансер забезпечується бюджетними коштами лише на захищенні статті, що не дає можливості подальшого укріплення матеріально-технічного стану закладу, що позначається на якості надання медичної допомоги населенню області.

Виникнення складної економічної та політичної кризи в країні спричинило дефіцит фінансових ресурсів.

Покладаємося на вашу гуманність та просимо за бажанням приєднатися до залучення додаткових джерел фінансових ресурсів на утримання закладу – наданням благодійних пожертвувань.

Тільки виключно ваша громадська свідомість допоможе нам відновити роботу обласного закладу на новій території та забезпечити якісне надання високоспеціалізованої допомоги.

Благодійну (добровільну) допомогу можна здійснити шляхом перерахування коштів у найближчих відділеннях банківських установ на наш розрахунковий рахунок, за реквізитами:

№UA29 304795 0000026000053732670 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
З обов’язковою позначкою «Благодійність» в графі «Призначення платежу».

При переказі коштів через термінали достатньо набрати Код ЄДРПОУ 03091693.

З ПОВАГОЮ,
колектив КНП «Луганський обласний кардіологічний диспансер»

Адміністрація та колектив диспансеру висловлює щиру подяку ТОВ «КУСУМ ФАРМ» за підтримку нашого закладу та надання благодійної допомоги у вигляді  електрокардіографа  ECG 300 G HEACO LCD , дуже необхідного для надання якісної медичної допомоги хворим на серцево-судинні захворювання.

Висловлюємо щиру подяку ПРАТ СВФ «АГРОТОН» за підтримку та надання благодійної допомоги у вигляді  насоса шприцевого інфузійного Brightfield Heaithcare KL-602, необхідного при наданні інтенсивної терапії тяжко хворим на серцево-судинні захворювання.

Луганський обласний кардіологічний диспансер висловлює свою вдячність за дієву підтримку ТОВ НВФ «МІКРОХІМ» та безоплатну передачу препарату НО-ЛАГ, який забезпечить лікування хворих на легеневу гіпертензію.

Шановні благодійники Ваша підтримка дуже важлива для нас в тяжкий, фінансово скрутний перехідний період медичної реформи. Завдяки новому обладнанню поліпшиться якість медичної послуги яка впливає на якість здоров’я наших пацієнтів.